دكتر بواسير - هموروئيد
 

زير نظر دكتر پروانه منصوري  متخصص جراحي عمومي ( پلاستيك – گوارش)

دكتر پروانه منصوري در سال ۱۳۷۳ دكتراي حرفه اي پزشكي را از دانشگاه تهران دريافت نمود و پس از آن در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ بورد تخصصي جراحي عمومي از دانشگاه علوم پزشكي بابل شد. دكتر پروانه منصوريدر حدود ده سال در بيمارستان هاي بابل در زمينه درمان بيماري هاي مقعدي فعاليت داشتند و پس از آن نيز در بيمارستان ميلاد تهران در زمينه درمان بيماري هاي پستان فعاليت مي نمايند. در حال حاضر همزمان با فعاليت در بيمارستان ميلاد، در مطب نيز در زمينه ي درمان بيماري هاي مقعدي ، بيماري هاي پستان و جراحي هاي زيبايي سينه فعاليت دارند.

 

دكتر پروانه منصوري پزشك بواسير يا همورئيد

اگر جستجو كرديد:پزشك بواسير

راه هاي يافتن بهترين دكتر بواسير, پزشك بواسير, متخصص بواسير يا هموروئيد با رشد روزافزون فضاي مجازي كاري سخت نيست. تقريبا همه دكترها و پزشكان متخصص بواسير در اينترنت براي خود وب سايتي دارند.  با مراجعه به آنها و بررسي سوابق و كارنامه پزشكان مي توان بهترين دكتر بواسير, پزشك بواسير, متخصص بواسير يا هموروئيد را پيدا كرد. پس بدون هيچ نگراني و خجالتي با  دكتر بواسيرپزشك بواسيرمتخصص بواسير يا هموروئيد كه انتخاب كرده ايد تماس بگيريد و مشكل خود را با وي در ميان بگذاريد. مطمئن باشيد كه بهترين نتيجه را خواهيد گرفت و عمري با خيال راحت و بدون درد سپري خواهيد كرد.

اگر جستجو كرديد: جراح بواسير

براي يافتن بهترين دكتر (پزشك) متخصص بواسير يا هموروئيد بايد رزومه و سوابق پزشك هاي بواسير را با دقت بررسي كنيد و تعداد عمل هاي موفقيت آميز آنها را لحاظ كنيد و از مهارت، تخصص و تجربه پزشك اطمينان حاصل كنيد.

در حرف خيلي از كارها راحت است اما تجربه و مهارت خودش را در كارنامه كاري نشان مي دهد. پزشك يا دكتري كه بيشترين عمل موفقيت آميز را انجام داده و هر كدام از عمل هايش بدون بازگشت بواسير بوده، مطمئنا بيشترين رضايت بيماران را نيز به دنبال خواهد داشت. اين رضايت گواهي خوبي بر تخصص و تجربه پزشك متخصص هموروئيد است كه آن را در طول سال هاي متمادي با مطالعه و درمان بيمارهاي مختلف كسب نموده است.


نوشته شده در تاريخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ توسط پاوه
نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراح بیگ سایت